بلاگ

کلیک ویو

کلیک ویو Qlikview چیست؟

نرم افزار کلیک ویو Qlikview یک پلتفرم برای کشف و تحلیل داده در یک کسب و کار است. به کمک کلیک ویو Qlikview می توان هوشمندانه به آنالیز داده ها پرداخت و با استفاده از این آنالیز، تصمیمات مناسب برای پیشبرد اهداف یک سازمان اتخاذ نمود.

کلیک ویو Qlikview به شما این اجازه را می دهد تا سوالات خود را در کسب و کار مطرح نمایید و برای آن ها پاسخ های مناسب دریافت نمایید تا به درستی در مسیر پیشرفت حرکت کنید.

همچنین کلیک ویو Qlikview به شما این امکان را می دهد تا با ایجاد ارتباطات مناسب بین داده های بخش های مختلف، تصمیمات مناسب و همه جانبه با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر تمام بخش ها اتخاذ نمایید.

با ایجاد ارتباطات همه جانبه بین بخش های مختلف بصورت توأم، ارتباطات جدیدی بین داده ها کشف می شود که با لحاظ نمودن همین رفتارهای نهان کشف شده، ابزار کلیک ویو Qlikview می تواند سکوی پرشی شگفت آور برای کسب و کار گردد تا شما را از دیگر کسب و کارها متمایز نماید.

در کلیک ویو Qlikview قابلیت فشرده سازی بسیار بالا برای داده ها وجود دارد. برای تحلیل داده های بزرگ، کلیک ویو Qlikview قابلیت اتصال به دیتا بیس های مختلف را دارد. در کلیک ویو Qlikview صرف نظر از جایی که داشبورد مدیریتی ساخته شده است قابلیت نمایش در هر جای دیگر وجود دارد حتی شما می توانید داشبورد های ساخته شده در نرم افزار Qlikview را در بستر وب نیز مشاهده نمایید.

نویسنده : پرديس نيكان

پاسخ دهید

ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی تخصصی آموزشگاه پردیس نیکان رد کردن