مقالات پردیس نیکان

نحوه فعال کردن لایسنس اختصاصی

راهنمای فعال سازی لایسنس

نحوه تماشای ویدیوهای آموزشی و فعال کردن لایسنس اختصاصی

این دوره بدلیل سیاست های آموزشی و جلوگیری از امکان کپی و انتقال ویدیو ها دارای لایسنس پخش می باشد و هر دانشپذیر دارای یک لایسنس اختصاصی است. به منظور فعال سازی لایسنس خود مراحل زیر را اجرا نمایید:

گام اول:

پس از خریداری پکیج آموزشی مورد نظر، نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و عنوان دوره خریداری شده را به شماره واتساپ آموزشگاه 09339041141 ارسال نمایید.

گام اول ارسال اطلاعات شخصی و نام دوره ثبتنامی

گام دوم:

منتظر دریافت لایسنس خود توسط همکاران ما باشید و دقت شود که این لایسنس تنها یک بار صادر می شود بنابراین در حفظ و نگهداری آن دقت نمایید.

گام دوم دریافت لایسینس اختصاصی

گام سوم:

نرم افزار Spotplayer را روی سیستم خود نصب نمایید. دقت شود که فقط می توانید لایسنس را روی یک سیستم (ویندوز یا مکینتاش یا اندروید یا آی او اس) فعال نمایید. جهت نصب نرم افزار می توانید نسخه مورد نظر را از سایت اسپات پلیر دانلود کنید.

گام سوم دانلود نرم افزار اسپات پلیر

گام چهارم:

پس از اجرای نرم افزار، ابتدا بر روی دکمه بعلاوه کلیک کنید و سپس کد لایسنس را مطابق شکل زیر کپی و پیست کنید.

گام چهارم اضافه کردن لایسنس

گام پنجم:

با انجام موارد فوق درصورتی که به اینترنت متصل باشید می توانید محتوای دوره را مشاهده نمایید و درصورتی که نوار نمایشگر ویدیوها تا آخر پر شود و به رنگ سفید درآیند برای مشاهدات بعدی دیگر نیازی به اینترنت نمی باشد و می توانند محتویات را بصورت آفلاین مشاهده نمایید.

گام پنجم نحوه تماشای آفلاین

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

پربیننده هانمایی از یک داشبورد در کلیک ویو

نرم افزار کلیک ویو چیست و چه کاربردی دارد؟

کلیک ویو QlikView نرم افزار پیشروی طراحی و ساخت داشبورد است. با نرم افزار کلیک ویو QlikView می توانیم تمام فرآیند تولید و اتوماسیون و مدیریت داشبورد های تجاری را پیاده سازی کنیم. با وجود اینکه نرم افزار کلیک ویو QlikView تجاری است و باید برای استفاده از آن هزینه های لایسنس بپردازیم اما آنقدر قابلیت دارد...ادامه ی مطلب