تعهدنامه ثبت نام دوره های آموزشی آموزشگاه پردیس نیکان

دانشپذیران محترم خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

1. کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و ...) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2. تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.

3. شروع دوره بر اساس ضرورت ها، ممکن است حداکثر تا 50 روز به تأخیر بیافتد.

4. در صورت تاخیر داوطلبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.

5. موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)

  •     تا 7 روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر 20 درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد.
  •     از 7 روز مانده به شروع دوره تا 2 روز مانده به شروع دوره 50 درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
  •     از 2 روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
  •     استرداد شهریه پرداختی توسط دانشپذیران تنها در صورت عدم تشکیل دوره تا 50 روز پس از تاریخ پیشنهادی آموزش امکان پذیر است.
  •     پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، پیش ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.
  •     در صورت حذف تک دوره علاوه بر موارد کسر بالا، تخفیفات پک های مرتبط با حذف آن دوره نیز کسر خواهد شد.

تبصره: در صورت موافقت آموزشگاه با درخواست استرداد، هزینه قابل عودت حداقل یک هفته پس از تاریخ درخواست کتبی به کارت فرد واریز می گردد.

تبصره: ثبت نام حین برگزاری دوره ­ها نیز شامل بندهای ماده 5 خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در دوره­ ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

6. محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت آموزشگاه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل آموزشگاه یا محل دیگری باشد.

7. در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می­بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.

8. اساتید هر دوره از بین گروه اساتید آموزشگاه پردیس نیکان اعلام خواهند شد و در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس دوره بنا به نظر آموزشگاه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.

9. داوطلبانی که تعدادی از کلاس­های خود را برای دوره بعد رزرو و ثبت نام می نمایند، حق انصراف از دوره بعد را به هیچ عنوان (ازقبیل عدم تطبیق برنامه اعلامی، منصرف شدن و ...) ندارند.

10. بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، حداکثر بین دو هفته تا یک ماه بعد از اتمام دوره در محل آموزشگاه آماده تحویل می باشد.

11. ثبت نام در کلیه دوره ها در صورت هماهنگی با آموزشگاه (و در صورت عدم تکمیل ظرفیت کد مورد نظر) تا روز برگزاری دوره به صورت آنلاین (از طریق سایت pardisenikan.com) امکان پذیر می باشد. چنانچه ثبت نام از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب باشد متقاضیان می بایست پس از واریز، فیش واریزی را اسکن و به آدرس info@pardisenikan.com ایمیل یا به شماره 26293411-021 فاکس نمایند.

12. تغییر هر یک از دوره ­های انتخابی تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد و استناد به حرف های شفاهی مسئولین قابل قبول نمیباشد.

13. کلیه اطلاعیه ­های شروع دوره و تغییر زمانی کلاس­ها در سایت Pardisenikan.com اعلام می­گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می­باشد.

14. ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و ...) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می­ باشد.

15. حضور مهمان در هیچ یک از دوره های آموزشی آموزشگاه پردیس نیکان امکان پذیر و مجاز نمی باشد.