قوانین ثبت نام

تعهدنامه ثبت نام دوره های آموزشگاه پردیس نیکان

متقاضیان شرکت در دوره های کوتاه مدت آموزشگاه پردیس نیکان، ضمن عرض خیرمقدم،خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

۱- رعایت کلیه شئونان اسلامی، نظم و حضور به موقع در کلاس‌ها الزامی است و دانشپذیران موظفند هنگام شرکت در دوره ها با پوشش مناسب و متعارف با قوانین کشور عزیزمان ایران در کلاس‌ها حضور یابند.

۲-  کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و …) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و … ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳-  تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دوهفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.

۴- پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد و همچنین آموزشگاه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات و تسویه کامل شهریه از ادامه شرکت در تمامی خدمات آموزشگاه باز دارد.

۵-  موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)

  • تا ۷ روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر ۲۰ درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد.
  • از ۷ روز مانده به شروع دوره تا ۲ روز مانده به شروع دوره ۵۰ درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
  • از ۲ روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
  • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، پیش ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.
  • در صورت حذف تک دوره علاوه بر موارد کسر بالا، تخفیفات پک های مرتبط با حذف آن دوره نیز کسر خواهد شد.

تبصره: در صورت موافقت موسسه با درخواست استرداد، هزینه قابل عودت حداقل یک هفته پس از تاریخ درخواست کتبی به کارت فرد واریز می گردد.

تبصره: ثبت نام حین برگزاری دوره ­ها نیز شامل بندهای ماده ۶ خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در دوره­ ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۶- در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می­بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.

۷-  بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، حداکثر بین دو هفته تا یک ماه بعد از اتمام دوره در محل موسسه آماده تحویل می باشد.

۸- ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و …) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می­باشد.

 

ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی تخصصی آموزشگاه پردیس نیکان رد کردن